Termy z noclegiem

Jeśli od dłuższego czasu zastanawiasz się nad tym, aby zabrać rodzinę na krótki wyjazd, ale brakuje Ci inspiracji, to chyba mamy coś, co powinno Cię zainteresować. Termy z noclegiem, choć nie są oczywistą propozycją, to stanowią super rozwiązanie dla rodziców z dziećmi. Ułożyliśmy dla Ciebie gotowy plan takiego wyjazdu, a po szczegóły zapraszamy do naszego artykułu.

Najlepsze termy z noclegiem? Tylko w Bukowinie Tatrzańskiej

Od razu zdradzimy nasz typ, jeśli chodzi o termy z noclegiem. Bezapelacyjnie wygrywają tutaj Termy BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej (https://www.termybukovina.pl). To znakomity kompleks, jeden z najwyżej ocenianych nie tylko w naszym kraju, ale również w tej części Europy. Co go wyróżnia na tle innych tego typu obiektów?

Przede wszystkim Termy BUKOVINA oferują dostęp do wody termalnej najwyższej jakości, pozyskiwanej ze źródła znajdującego się na głębokości aż 2400 metrów. Woda ta zawiera 28 najcenniejszych składników mineralnych i charakteryzuje ją korzystny bilans jonowy (dzięki czemu te składniki są dobrze przyswajane przez organizm).

Ponieważ ma to być rodzinny wyjazd, to na pewno docenicie mnóstwo atrakcji dostępnych na terenie obiektu, rozbudowaną ofertę gastronomiczną oraz wysoki komfort pobytu w Hotelu BUKOVINA. Ten czterogwiazdkowy obiekt zapewnia wszystko, czego potrzeba rodzinie. Ważnym atutem jest również to, że nocując w tym hotelu macie bezpośredni i nieograniczony dostęp do strefy basenowej. Możecie więc swobodnie wybierać godziny, w których chcecie poszaleć czy odpocząć w wodzie, oszczędzając mnóstwo czasu na dojazdach i nie stojąc w kolejce po bilety.

Relaks w wodzie termalnej dla rodziców

Woda termalna to samo dobro, o czym przekonacie się już po pierwszej kąpieli. Ma ona zbawienny wpływ na ciało i umysł, doskonale nawilżając skórę i wykazując działanie antystarzeniowe. Wodę termalną wykorzystuje się w terapii wielu chorób, w tym łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, chorób układu krążenia i dróg oddechowych, alergii, zaburzeń metabolicznych czy hormonalnych.

Jeśli planujesz rodzinny wyjazd, bo czujesz, że wszystkim Wam – a szczególnie rodzicom – należy się odpoczynek po ciężkim okresie w pracy i w szkole, to nie ma lepszej propozycji niż termy z noclegiem. Woda termalna rewelacyjnie wpływa na układ nerwowy. Kąpiel w niej czy po prostu siedzenie w gorącym jacuzzi, to czysta przyjemność i relaks, jakiego dawno nie zaznaliście. Szczególnie polecamy to osobom zestresowanym.

Szaleństwa w basenie dla dzieci

Skoro ma to być rodzinny wyjazd, to koniecznie trzeba uwzględnić tutaj potrzeby dzieci. Umówmy się: najmłodsi raczej nie będą zainteresowani siedzeniem w jacuzzi i napawaniem się zdrowotnymi właściwościami wody termalnej.

Tutaj duży ukłon w stronę Term BUKOVINA, które spokojnie mogą uchodzić za idealny obiekt dla rodzin. Na terenie term znajduje się mnóstwo rozrywek dla dzieci i młodzieży, na czele z efektownymi zjeżdżalniami. Nad bezpieczeństwem najmłodszych oczywiście czuwają wykwalifikowani ratownicy, dlatego rodzice mogą ze spokojem oddać się relaksowi lub w tym samym czasie (jeśli dzieci są starsze i mogą zostać same) udać do strefy Wellness BUKOVINA i skorzystać z licznych zabiegów czy masaży – w tym dla dwojga w ramach pakietu Time Together.

Wycieczka w góry? Dajcie się namówić

Rodzinny wyjazd może i powinien być aktywny, a to kolejny argument przemawiający za tym, aby postawić na Termy i Hotel BUKOVINA. Bukowina Tatrzańska jest znakomitą bazą wypadową w góry. Niekoniecznie te najwyższe, ale za to łatwo dostępne również dla dzieci. Nieopodal zaczyna się szlak do urokliwej Doliny Chochołowskiej, śmiało możecie też wybrać się nieco dalej, do Palenicy Białczańskiej, gdzie startuje trasa do najsłynniejszego stawu w polskich Tatrach – Morskiego Oka.

Zakopane, czyli rozrywka, kultura, klimat

Będąc już w Bukowinie Tatrzańskiej i po naładowaniu baterii w wodzie termalnej wypada jeszcze wybrać się do pobliskiego Zakopanego. Co jak co, ale akurat to miasto trzeba odwiedzić, skoro już dojechaliście pod Tatry. Zakopane wciąż kusi świetnym klimatem, fantastyczną architekturą Witkiewicza, ale oferuje też dostęp do kultury (pomyślcie o spektaklu w Teatrze Witkacego) oraz rozrywek dla najmłodszych. O nudzie nie ma zatem mowy.

Podoba Ci się ten pomysł? Jesteśmy przekonani, że tak. Jeśli natomiast zobaczysz, że rodzina trochę kręci nosem, to koniecznie pokaż jej artykuł z dodatkowymi argumentami przemawiającymi za takim wyjazdem – https://www.termybukovina.pl/blog/termy-z-noclegiem-to-zawsze-dobry-pomysl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here