Relaks w SPA - odpoczynek dla ciała i duszy w Lublinie

Wielkomiejskie życie w stresie i ciągłym biegu może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Dla utrzymania dobrej kondycji fizycznej i psychicznej warto czasami pozwolić sobie na urlop od codzienności, detoks od zgiełku i deadline’ów. Wytchnienia warto szukać w ośrodkach SPA&Wellness, gdzie o stan całego organizmu zadbają profesjonaliści.

Nasze ciała są w stanie znieść wiele, lecz długotrwałe obciążenia związane z pędzącym życiem nie służą utrzymaniu dobrej kondycji. Często zapominamy o balansie pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Brak codziennej regeneracji, stres zabierają nam siłę i, choć wydawać by się mogło, że jesteśmy w stanie to wszystko znieść, prędzej czy później, odczuwamy dotkliwie skutki przewlekłego zmęczenia. 

Zdrowy dzięki wodzie

SPA- słowo wywodzące się od łacińskiego wyrażenia  „sanus per aquam”, czyli zdrowy dzięki wodzie. SPA to miejsce, w którym do wyboru mamy szereg zabiegów pielęgnacyjnych, relaksujących i oczyszczających, dzięki którym możemy zaznać błogiego wypoczynku i odprężenia. 

Ośrodki SPA&Wellness oferują szeroki zakres usług, które w szybki sposób wpływają na poprawę zdrowia i samopoczucia. Lista dostępnych usług ciągle się rozszerza, dopasowując do rosnących potrzeb. Wśród nich znajdziemy takie, które poprawiają stan naszej skóry, zabiegi relaksujące, nawilżające czy modelujące na twarz lub całe ciało. Badania wykazują, że przewlekły stres doprowadza do zaburzenia oddychania komórkowego, co w rezultacie powoduje niszczenie włókien kolagenowych. Skóra traci swoją elastyczność i sprężystość. Warto zadbać o jej kondycję i oddać się w ręce ekspertów.

Błogie lenistwo (które każdemu się należy!) nie musi łączyć się z długimi podróżami i odległymi miejscami! Wyjątkowe chwile relaksu możemy podarować sobie w świetnie położonym hotelu SPA na Lubelszczyźnie. 

W samym sercu miasta 

W centrum Starego Miasta w Lublinie znajdziemy butikowy pięciogwiazdkowy Hotel Alter ze SPA. Jest to idealne miejsce do odpoczynku i zatroszczenia się o siebie. Do dyspozycji gości są tu basen, jacuzzi, sauny oraz zabiegi w strefie odnowy biologicznej. Dodatkowo- hotelowa restauracja zapewnia doskonałą regionalną kuchnię oraz szeroką selekcję alkoholi. 

Weekendowy urlop regeneracyjny

Jeśli nie możesz pozwolić sobie na długi wyjazd, idealną alternatywą będzie weekendowy relaks regeneracyjny. Poddaj się odbudowie zmęczonych mięśni, dogłębnemu odżywieniu skóry całego ciała oraz luksusowej pielęgnacji twarzy i wróć do pracy z nową energią! Kojące zabiegi wykonywane są w gabinetach masażu przy dźwiękach relaksującej muzyki, w towarzystwie zapalonych świec i z dodatkiem aromatycznych olejków. 

Wyjątkowa strefa OZI SPA&Wellness Hotelu Alter to przystań dla ciała i ducha! 

Poznaj szczegóły oferty na stronie: www.hotelalter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here