Pomysły na wyjątkowy prezent

Nie masz pomysłu na prezent z okazji rocznicy ślubu, dla taty z okazji urodzin albo dla przyjaciela na imieniny? Postaw na podarunek wyjątkowy, ale jednocześnie na tyle uniwersalny, że na pewno wywoła szczery uśmiech na twarzy osoby obdarowanej. Dowiedz się, co wręczyć niezależnie od okazji, aby prezent został doceniony. 

Nie idź na łatwiznę 

Paczka kawy, bombonierka z czekoladkami czy gotowy zestaw kosmetyków z sieciówki? To prezenty oczywiście uniwersalne, ale niestety na tyle powszechne, że z całą pewnością nie wywołają zbytniej euforii. Co więcej, tego rodzaju podarunki można nabyć dosłownie w każdym sklepie, również w tym osiedlowym, dlatego będą świadczyć o Twoim niezbyt dużym zaangażowaniu w proces jego wyboru. Znacznie lepszą opcją jest prezent, który wymaga pomysłu, nieco kreatywności, a jednocześnie będzie idealnie dopasowany do osoby, która go otrzyma. 

Prezenty grawerowane 

Najlepszym pomysłem są prezenty z grawerem, które zawsze zostają dopasowane indywidualnie do osoby, która otrzymuje taki podarek. Pudełko na biżuterię z życiową sentencją, kubek ze wspólnym zdjęciem i śmiesznym podpisem, złoty medalik z inicjałami, zapalniczki z grawerem, wyszywana poduszka? Jak widzisz, pomysłów jest naprawdę sporo, a każdy taki prezent może idealnie pasować do osoby, której wręczysz prezent. Co więcej, zostanie doceniony, ponieważ będzie świadczył o tym, że dobrze przemyślałeś zakup i mocno zaangażowałeś się w proces powstawania podarunku. 

Prezenty nieoczywiste 

Przejażdżka wyścigowym samochodem, lot balonem, a może weekend w SPA? Postaw na prezenty, o których marzy Twój partner, siostra czy najlepsza koleżanka. Z okazji urodzin, ukończenia studiów albo jako podarunek ślubny doskonale sprawdzają się prezenty, które gwarantują moc wrażeń i niecodziennych przeżyć. Warto postawić na prezent wyjątkowy i nieoczywisty, na który zapewne nie wpadnie nikt inny. 

Prezenty klasyczne, ale zawsze “w punkt” 

Nie zawsze możesz pozwolić sobie na wręczenie wyszukanego podarunku. Wiele zależy przecież od okazji oraz relacji z osobą, której go wręczasz. Wybierz jeden z uniwersalnych prezentów, na przykład piękny bukiet kwiatów dla nauczyciela, zestaw filiżanek do kawy dla szefowej czy luksusowy krem dla teściowej. 

Na znacznie więcej można sobie pozwolić, składając się na prezent w kilka osób, co zresztą cieszy się coraz większą popularnością. Świetnym pomysłem są wtedy grawerowane podarunki typu wspomniane już zapalniczki czy biżuteria. Sprawdzić może się również okazały kosz ze słodkościami czy zestaw podstawowych narzędzi dla mężczyzny, bon do księgarni czy voucher do ulubionego sklepu. 

Bez względu na okazję, przy wyborze odpowiedniego prezentu zawsze warto skupić się na tym, aby podarunek był spersonalizowany, dobrany właściwie do osoby, jej upodobań, zainteresowań, stylu życia, a nawet osobowości. Nie wszystkie prezenty wypada przecież wręczać. O ile najlepszy przyjaciel może cieszyć się ze skrzynki piwa kraftowego, tak ciocia zapewne wolałaby otrzymać nieco inny drobiazg z okazji swoich imienin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here