góry
morze
jeziora

Potrzebujesz nowszej wersji Flash Player Kliknij żeby zainstalować
szukaj też w okolicy
pensjonaty, pokoje wille
domki
hotel / motel
agroturystyka
pole namiotowe / kemping
mieszkania / apartamenty
SPA
sanatoria / rehabilitacja
zamki, pałace
schronisko
całoroczny
z łazienką
parking
wyżywienie w obiekcie
ogólnodostępna kuchnia
plac zabaw dla dzieci
teren ogrodzony
TV w pokoju
Internet
klimatyzacja
płatność kartą
akceptujemy zwierzęta
sala bankietowa
sala konferencyjna
ułatwienia dla niepełnosprawnych
basen
wczasy w siodle
narty
wędkarstwo
spływy kajakowe
żeglarstwo
golf
Wybierz przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.
 
 

Regulamin

 
Regulamin określa warunki świadczenia usług w serwisie www.zaplanujurlop.pl (występujący również pod adresami: www.zaplanujurlop.com.pl, zaplanujwypad.pl, zaplanujwypad.com.pl) oraz w serwisie www.polecane-noclegi.pl zwanymi dalej Serwisem lub Serwisami oraz ustanawia prawa i obowiązki Właściciela Serwisów oraz osób korzystających z usług naszych portali.

Pojęcia użyte w Regulaminie:
- Klient – oznacza każdą osobę fizyczną lub prawną, reklamującą Obiekt w Serwisie
- Obiekt – oznacza każdy ośrodek, pensjonat, hotel itp, reklamowany w Serwisie przez Klienta
- Regulamin – oznacza niniejszy regulamin
- Serwis -  oznacza strony internetowe znajdujące się pod adresem www.zaplanujurlop.pl, (występujący również pod adresami: www.zaplanujurlop.com.pl, zaplanujwypad.pl, zaplanujwypad.com.pl) oraz w serwisie www.polecane-noclegi.pl, zawierające m.in. internetową bazę ogłoszeniową
- Turysta – oznacza każdego internautę oglądającego Serwis, np. w poszukiwaniu oferty noclegu lub innych informacji turystycznych
- Właściciel – oznacza właścicieli Serwisów
- Wpis – reklama Obiektu zamieszczona przez Klienta w Serwisach

Zarejestrowanie się w Serwisie jest równoznaczne z zapoznaniem się z treścią niniejszego Regulaminu i jego akceptacją.

Przeglądanie oraz umieszczanie ogłoszeń w serwisie jest bezpłatne.
Aktualna wersja serwisu umożliwia wprowadzenie przez jednego Klienta maksymalnie trzech Obiektów. W Serwisie, na temat każdego Obiektu, może być zamieszczona tylko jeden Wpis.
W ramach jednego Obiektu można dodać informację opisową na temat prezentowanego obiektu oraz adres własnej strony WWW reklamującej własny obiekt, pod warunkiem umieszczenie linku zwrotnego prowadzącego do naszego serwisu.
Oprócz opisu można umieścić do dwudziestu zdjęć opisywanego obiektu.
Właściciel ma prawo do usunięcia adresu WWW podanego przez Klienta bez podania przyczyny, oraz wtedy gdy stwierdzi, że link zwrotny został skasowany.

Klient który chce umieścić ogłoszenie dotyczące Obiektu musi wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie serwisu.
Treść ogłoszenia oraz załączone zdjęcia nie mogą zawierać obraźliwych treści oraz naruszających polskie prawo lub dobre obyczaje.
W treści ogłoszenia nie mogą znaleźć się linki do konkurencyjnych serwisów, stron pornograficznych, stron zawierających obraźliwe treści
oraz naruszających polskie prawo.

Właściciel Serwisu, w każdym momencie ma prawo do sprawdzenia opublikowanych informacji z pod kątem zgodności z obowiązującym regulaminem.
Właściciel ma prawo do zablokowania lub usunięcia wpisu jeżeli uzna, że jest on niezgodny z regulaminem lub tematyką Serwisu (np wpis zawiera treści obraźliwe, Wpis jest niezgodny z tematyką sewisiu lub zamieszczono kilka Wpisów reklamujących ten sam Obiekt).
Klient umieszczając ofertę w Serwisie oświadcza, iż jej treść jest zgodna z rzeczywistością i zobowiązuje się do bieżącej aktualizacji Wpisu.
Klient oświadcza, że posiada wszelkie prawa autorskie oraz pokrewne do materiałów, które zamieścił w serwisie, w tym do nazwy Obiektu, opisów oraz zdjęć.

Po rejestracji w Serwisie Klient otrzyma dostęp do panelu administracyjnego, za pomocą którego będzie mógł dodawać i modyfikować
swoje ogłoszenia w Serwisie. Właściciel Serwisu zastrzega sobie prawo do wyrywkowego sprawdzenia czy zdjęcia i opis przedstawiają dany obiekt. Właściciel Serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń w nim umieszczonych.


Informacje oraz ceny podane w serwisie nie mają charakteru informacji handlowej.

W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.

W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji kontakt@zaplanujurlop.pl