góry
morze
jeziora

Potrzebujesz nowszej wersji Flash Player Kliknij żeby zainstalować
szukaj też w okolicy
pensjonaty, pokoje wille
domki
hotel / motel
agroturystyka
pole namiotowe / kemping
mieszkania / apartamenty
SPA
sanatoria / rehabilitacja
zamki, pałace
schronisko
całoroczny
z łazienką
parking
wyżywienie w obiekcie
ogólnodostępna kuchnia
plac zabaw dla dzieci
teren ogrodzony
TV w pokoju
Internet
klimatyzacja
płatność kartą
akceptujemy zwierzęta
sala bankietowa
sala konferencyjna
ułatwienia dla niepełnosprawnych
basen
wczasy w siodle
narty
wędkarstwo
spływy kajakowe
żeglarstwo
golf
Wybierz przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.
 
Czy nas polecisz?
noclegi Kłodzko - Szkolne Schronisko Młodzieżowe im Mariusza ZaruskiegoSzkolne Schronisko znajduje się w Kłodzku, co umożliwia goszczącym u nas osobom nie tylko>> noclegi
 
noclegi Międzygórze - Pod Błękitnym DachemDom położony jest w pięknej miejscowości Międzygórze w Kotlinie Kłodzkiej. Lokalizacja gwarantuje>> noclegi
 
noclegi Duszniki Zdrój - Ośrodek Wypoczynkowy MIESZKOOśrodek Mieszko składa się z dwóch wolnostojących w otoczeniu naturalnej zieleni budynków>> noclegi
 

noclegi Jaszkowa Górna - Pod Zamczyskiem

>
> Pod Zamczyskiem
 
Cennik
nocleg 20 zł od osoby za dobę
 
 
informacje dodatkowe
całoroczny
z łazienką
parking
ogólnodostępna kuchnia
plac zabaw dla dzieci
akceptujemy zwierzęta
 
 
Odległości
odległość od jeziora 50 m
odległość od lasu 20 m
 
 
czym dysponujemy?
3 pokoje 2 osobowe, aneks kuchenny, jeden z pokoi ma łazienkę wewnątrz, pozostałe dwa pokoje mają wspólną łazienkę
 
 
Kontakt
Kolonia Gaj 4
57-312 Jaszkowa Górna
woj. dolnośląskie


telefon:
0604 225261 
 
Poleć znajomemu:e-mail Facebook Gadu-Gadu
drukuj
 
Opis ośrodka
Gospodarz jest przewodnikiem górskim i praskim. Gospodarstwo położone w Sudetach na wschodnim obrzeżu Kotliny Kłodzkiej w Górach Złotych, przy Przełęczy Kłodzkiej. Miejscowość Kolonia Gaj jest małą wioską letniskową na skraju Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego.

W bezpośrednim sąsiedztwie szlaki turystyczne, punkty widokowe, stawy rybne, pomniki przyrody. Nieco dalej zamki, kopalnie-muzea, jaskinie i sztolnie, zdrojowiska i liczne inne obiekty do zwiedzania. Jedyny w Polsce dobrze zachowany obiekt obronny z XVIII wieku - Twierdza Kłodzka oraz Śląski Gibraltar - Twierdza w Srebrnej Górze są w zasięgu krótkiej wycieczki samochodowej.

Można u nas także spłynąć pontonem Nysą Kłodzką przez jej przepiękny przełom w Górach Bardzkich (15 km spływu lub więcej, przez 4 jeziora). Można także zwiedzać okolice 8-osobowym odkrytym samochodem terenowym, lub skorzystać z usług przewodnickich gospodarza. Koło domu staw z możliwością kąpieli i wędkowania oraz las ze szlakami turystycznymi, ścieżkami rowerowymi, trasami dla nart biegowych. Każda z tras prowadzi obok rzadkich i ciekawych miejsc, które zainteresują każdego turystę. W naszym domu dla gości mamy trzy pokoje 2 osobowe, w każdym z nich łóżko dwuosobowe i jednoosobowe (jeden z pokoi z łazienką wewnątrz), aneks kuchenny i węzeł sanitarny.
Najlepszy dojazd to: w Kłodzku na rondzie skręcić w drogę nr 46 (Kłodzko-Nysa).

Za wsią Podzamek, na Przełęczy Kłodzkiej, 8 km od ronda (po prawej wieża komórkowa) skręcić w prawo za drogowskazem Kolonia Gaj i ładną, asfaltową drogą wzdłuż linii telefonicznej (2 km) dojechać do stawu i skrzynek pocztowych na skrzyżowaniu.Tam skręcić w prawo by zobaczyć pod lasem pojedynczy biały piętrowy dom Pod Zamczyskiem

Okoliczne atrakcje
W bezpośrednim sąsiedztwie szlaki turystyczne, punkty widokowe, stawy rybne, pomniki przyrody. Nieco dalej zamki, kopalnie-muzea, jaskinie i sztolnie, zdrojowiska i liczne inne obiekty do zwiedzania.

Jedyny w Polsce dobrze zachowany obiekt obronny z XVIII wieku - Twierdza Kłodzka oraz Śląski Gibraltar - Twierdza w Srebrnej Górze są w zasięgu krótkiej wycieczki samochodowej. Można u nas także spłynąć pontonem Nysą Kłodzką przez jej przepiękny przełom w Górach Bardzkich (15 km spływu lub więcej, przez 4 jeziora). Można także zwiedzać okolice 8-osobowym odkrytym samochodem terenowym, lub skorzystać z usług przewodnickich gospodarza.

Koło domu staw z możliwością kąpieli i wędkowania oraz las ze szlakami turystycznymi, ścieżkami rowerowymi, trasami dla nart biegowych. Każda z tras prowadzi obok rzadkich i ciekawych miejsc, które zainteresują każdego turystę. 
Serwis www.zaplanujurlop.pl poleca
 W Kłodzku, miłośnikom zabytków i architektury polecamy m.in.:
- podziemną trasę turystyczną o długości ok 600 m !
- twierdzę z XVIw.
- klasztor i bakorowy zespół klasztorny
- gotycki most św. Jana na Młynówce z XIIIw.
- ratusz z renesansową wieżą
- pomniki przyrody w parku miejskim, m.in topolę czarną o obwodzie 505 cm.
- Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie
 Oferty noclegowe w okolicy:


 

Jaszkowa Górna noclegi - Pod Zamczyskiem - opinie:

Twoje pytanie

Pozostało znaków: 1000
Twój e-mail:
 
Galeria
 
wszystkie zdjęcia