góry
morze
jeziora

Potrzebujesz nowszej wersji Flash Player Kliknij żeby zainstalować
szukaj też w okolicy
pensjonaty, pokoje wille
domki
hotel / motel
agroturystyka
pole namiotowe / kemping
mieszkania / apartamenty
SPA
sanatoria / rehabilitacja
zamki, pałace
schronisko
całoroczny
z łazienką
parking
wyżywienie w obiekcie
ogólnodostępna kuchnia
plac zabaw dla dzieci
teren ogrodzony
TV w pokoju
Internet
klimatyzacja
płatność kartą
akceptujemy zwierzęta
sala bankietowa
sala konferencyjna
ułatwienia dla niepełnosprawnych
basen
wczasy w siodle
narty
wędkarstwo
spływy kajakowe
żeglarstwo
golf
Wybierz przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.
 
Czy nas polecisz?
noclegi Lądek Zdrój - Pokoje gościnne Kryspina WołkNasz dom znajduje się w zdrojowej części Lądka Zdroju, położony w odległości 200 m od sanatoriów w>> noclegi
 
noclegi Polanica Zdrój - Pokoje Gościnne GazdaZapraszamy Państwa na całoroczny wypoczynek do spokojnej miejscowości, położonej na trasie Wrocław>> noclegi
 
noclegi Polanica Zdrój - Hotel EuropaHotel Europa usytułowany jest w zacisznym miejscu w samym sercu Polanicy Zdrój przy słynnym na całą>> noclegi
 

noclegi Duszniki Zdrój - Warszawianka - Twoje Miejsce Na Wypoczynek

>
> Warszawianka - Twoje Miejsce Na Wypoczynek
 
Cennik
Turnus Świąteczny 400 zł od osoby 5 dni
Turnus Sylwestrowy 560 zł od osoby 7 dni
Turnus Świąteczno/sylwestrowy 900 zł od osoby 12 dni
Turnusy Ferii Zimowych 420 zł od osoby od soboty do soboty 7-dni
 
 
informacje dodatkowe
całoroczny
z łazienką
parking
wyżywienie w obiekcie
Internet
basen
 
 
Odległości
odległość od lasu 100 m
odległość od parku 2000 m
odległość od trasy narciarskiej 100 m
 
 
czym dysponujemy?
Dysponujemy 32 miejscami noclegowymi + domek holenderski cało roczny 6os. z ogrzewaniem, własnym aneksem kuchennym, łazienką, tv oraz internetem + Apartament w naszym drewnianym domu 6os. cało roczny z aneksem kuchennym, łazienką, tv oraz internetem.

Serdecznie Zapraszamy !!! :)
 
 
Kontakt
Podgórze 17
57-340 Duszniki Zdrój
woj. dolnośląskie


telefon:
(0-74) 8 669-660, 0 697-767-022
dzwoniąc powołaj się
na serwis ZaplanujUrlop.pl
 
 
Poleć znajomemu:e-mail Facebook Gadu-Gadu
drukuj
 
Opis ośrodka
Nasz obiekt położony jest w malowniczej, cichej
kotlinie, otoczonej lasem, na uboczu uzdrowiska. Na terenie ośrodka znajduje się basen i mała kawiarenka. Zimą w pobliżu funkcjonuje wyciąg narciarski. Nieopodal można pojeździć konno. Zapraszamy na zorganizowane turnusy wypoczynkowe, świąteczno-sylwestrowe, letnie.

Organizujemy również konferencje, sympozja i szkolenia.
Pomagamy przy organizacji wycieczek i innych imprez.
Jest Możliwość Korzystania z Internetu.

Okoliczne atrakcje
Muzeum Papiernictwa - Papiernia w Dusznikach Zdroju jest jedną z największych atrakcji turystycznych naszego pięknego regionu. Jest to jedyny zachowany i do dziś działający obiekt tego typu w Polsce i jeden z nielicznych w środkowej Europie.

Czynne w godz. : 9.00 - 15.00.Błędne Skały - malowniczy labirynt skalny w Górach Stołowych. Zwiedzanie rezerwatu codziennie w godz. 9.00 - 18.00, około 1h 30 min., wstęp płatny.
Park Narodowy Gór Stołowych - powierzchnia 6280 tyś ha, utworzony w 1993 roku. Skalne Grzyby - duże zgrupowanie ładnie ukształtowanych form skalnych : grzybów, maczug, młotów i baszt, ciągnące się wzdłuż północno wschodniej krawędzi środkowego piętra Gór Stołowych, rozrzucone na długości około 2 km na wysokości około 650 - 700 m. Szczeliniec Wielki - najwyższy szczyt w Górach Stołowych (919 m.n.p.m.) Największe w kraju "skalne miasto" złożone z ogromnej ilości oryginalnie ukształtowanych skał i skałek.

Schronisko na Szczelińcu jest najstarszym w Sudetach.
Wambierzyce - kościół NMP wzorowany na Bazylice św. Piotra w Rzymie ; szopka ruchoma składająca się z 800 drewnianych figurek; stacje kalwaryjne. Łowisko w Chocieszowie - położone jest w bardzo atrakcyjnym miejscu, otoczonym lasami i mnóstwem zieleni, niedaleko Wambierzyc - miasteczka ze słynną Bazyliką Wambierzycką.

Kompleks posiada dwa stawy rybne. Skansen w Wambierzycach - Są tu zarówno drobne sprzęty domowe, jak i wyposażenia wnętrz izb mieszkalnych, warsztatów pracy - kuźnia, stolarnia, warsztat szewski, itp. Większość eksponatów jest odrestaurowana, wystawiona w gablotach lub witrynach i opisana. Całość otoczona zielenią, oczkami wodnymi oraz zagrodami i wolierami ze zwierzyną i ptactwem. Igliczna - szczyt w Masywie Śnieżnika.

Poniżej szczytu wzniesiony został kościół Matki Boskiej Śnieżnej.

Sanktuarium maryjne jest bardzo uczęszczanym miejscem, zwłaszcza po koronacji cudownej figurki MB Śnieżnej przez papieża Jana Pawła II w 1983 roku.

Jaskinia Niedźwiedzia - największa i najpiękniejsza jaskinia sudecka, szósta w kraju pod względem długości korytarzy. Zwiedzanie odbywa się wyłącznie z przewodnikiem i trwa około 50 min. Czynna codziennie oprócz poniedziałków i czwartków, w godz. 9.00 - 16.40, wstęp płatny. Zalecana wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Śnieżnicki Park Krajobrazowy - zajmuje obszar 28 tyś ha, leży na terenie Masywu Śnieżnika, Gór Bialskich i Gór Złotych. Na terenie parku znajduje się pięć rezerwatów przyrody : Śnieżnik Kłodzki, Wodospad Wilczki, Jaskinia Niedźwiedzia i Puszcza Śnieżnej Białki. Śnieżnik (1425 m.n.p.m.) jest najwyższą górą polskich Sudetów na wschód od Karkonoszy. Poniżej na Hali pod Śnieżnikiem znajduje się Schronisko na wys. 1218 m. Wodospad Wilczki - największy i najwyższy wodospad w Masywie Śnieżnika, najwyższy w Sudetach. Znajduje się w Międzygórzu. Arboretum - leśny ogród drzew i krzewów egzotycznych w Lądku Zdroju przy ulicy Moniuszki. Czynny cały tydzień poza poniedziałkami w godz. : 10.00 - 18.00. 
Serwis www.zaplanujurlop.pl poleca
 W Kłodzku, miłośnikom zabytków i architektury polecamy m.in.:
- podziemną trasę turystyczną o długości ok 600 m !
- twierdzę z XVIw.
- klasztor i bakorowy zespół klasztorny
- gotycki most św. Jana na Młynówce z XIIIw.
- ratusz z renesansową wieżą
- pomniki przyrody w parku miejskim, m.in topolę czarną o obwodzie 505 cm.
- Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie
 Oferty noclegowe w okolicy:


 

Duszniki Zdrój noclegi - Warszawianka - Twoje Miejsce Na Wypoczynek - opinie:

Twoje pytanie

Pozostało znaków: 1000
Twój e-mail:
 
Galeria